Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:27

РАВА-РУСЬКА

ЗОШ І-ІІІ СТ. №2

Меню сайту
Категорії розділу
Шкільне життя [104]
Події з життя школи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Випускники-медалісти

2016-2017 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Гриняк Анастасія Любомирівна
  • Крулікевич Христина Михайлівна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Лупанова Юлія Ярославівна
  • Шабат Марія Ігорівна

2015-2016 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Гореча Василина Ігорівна
  • Коцур Ірина Володимирівна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Титуса Христина Ігорівна

2014-2015 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Пушкар Остап Андрійович

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Момот Тетяна Володимирівна
  • Теглівець Ірина Романівна

2013-2014 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Бас Ірина Олегівна
  • Мастикаш Юлія Юріївна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Галушко Олег Андрійович

2012-2013 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Зінько Марія Романівна
  • Копровська Юлія Ігорівна
  • Мурашова Галина Ігорівна
  • Нагабась Олена Володимирівна
  • Свірська Василина Євгенівна
  • Шандра Дмитро Петрович

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Бабій Оксана Володимирівна

2011-2012 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Гель Богдан Олегович
  • Гринчук Наталія Ігорівна
  • Малоїд Тарас Васильович
  • Мельник Анна Русланівна
  • Неглядова Марта Олексіївна
  • Стрілецька Наталія Олегівна

2010-2011 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Гедз Софія Іванівна
  • Гринчук Марія Ігорівна
  • Кір Ганна Степанівна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Панечко Мар’яна Іванівна

2009-2010 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Барановська Неоніла Василівна
  • Віхоть Тетяна Андріївна
  • Мурашова Ірина Ігорівна
  • Синюк Олена Олегівна
  • Чекан Ірина Василівна
  • Шарко Катерина Михайлівна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Карпляк Роман Володимирович
  • Побуренна Юлія Василівна
  • Сало Ірина Михайлівна
  • Химич Ірина Мар’янівна

2008-2009 н.р.

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Дацко Галина Романівна
  • Головко Марія Петрівна
  • Галич Мар’яна Романівна

2007-2008 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Продан Христина Миронівна
  • Рідкодим Віра Іванівна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Басай Мар’яна Ігорівна
  • Кохан Інна Григорівна
  • Ходань Мар’яна Михайлівна
  • Шабат Володимир Ігорович

2006-2007 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Капрляк Михайло Володимирович
  • Слиш Галина Ярославівна
  • Шарко Іван Михайлович

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Когут Мар’яна Володимирівна

2005-2006 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Задорожний Тарас Іванович
  • Лозинська Тетяна Василівна
  • Прокіп Софія Євгенівна
  • Чекан Надія Василівна
  • Чобіт Надія Ігорівна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Дацко Соломія Богданівна
  • Дудич Оксана Мирославівна
  • Сулим Мар’яна Петрівна

2004-2005 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Задорожна Світлана Іванівна
  • Кончило Ірина Володимирівна
  • Мельничук Оксана Михайлівна
  • Підчеха Ірина Іванівна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Нагабась Олександр Володимирович

2003-2004 н.р.

Нагороджені «Золотою медаллю»

  • Тарас Сергій Романович
  • Черник Мар’яна Василівна

Нагороджені «Срібною медаллю»

  • Брик Леся Євгенівна
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
  • loippo.lviv.ua

  • sites.google.com/site/zhovkvarayvo/


  • Рава-Руська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
    Жовківської РДА Львівської області