Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.07.2019, 17:30

РАВА-РУСЬКА

ЗОШ І-ІІІ СТ. №2

Меню сайту
Категорії розділу
Шкільне життя [225]
Події з життя школи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2013-2014 н.р.

              Підсумок проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п

Предмет

Клас

Кількість учнів, що брали участь у І етапі

ПІБ переможця

Вчитель

1

Англійська мова

8

5

Гайдучок Олена

Бас М.М.

9

10

Коцур Ірина

Чорна О.Ю.

10

5

Пушкар Остап

Галушко Л.Г.

11

5

Мастикаш Юлія

Чорна О.Ю.

2

Українська мова

7

7

Прімко Володимир

Смутняк Н.Є.

8

8

Лупанова Юлія

Кондзелко О.С.

9

5

Гореча Василина

 

10

6

Момот Тетяна

Смутняк Н.Є.

11

6

Мастикаш Юлія

Кондзелко О.С.

3

Математика

5

11

Гонсеровська Богдана

Кончаківська Л.І.

6

10

Лугова Тетяна

Дума М.І.

7

12

Прімко Володимир

Пушкар Н.М..

8

9

Турчинович Назар

Столяр Н.І.

9

10

Школик Мирон

Столяр Н.І.

10

6

Момот Тетяна

Кончаківська Л.І.

11

7

Бас Ірина

Янківська М.С.

4

Історія

8

8

Гайдучок Олена

Павлючок О.С.

 

9

9

Гореча Василина

10

6

Пушкар Остап

 

Кремінець Л.І.

11

6

Лосянович Роман

5

Правознавство

            9            

7

Титуса Христина

Павлючок О.С.

10

6

Момот Тетяна

11

4

Мастикаш Юлія

6

Біологія

8

8

Шабат Марія

Галань О.З.

 

9

4

Титуса Христина

10

7

Микитюк Олег

11

4

Легостаєва Ярина

7

Екологія

10

5

Теглівець Ірина

Галань О.З.

 

11

4

Лелик Христина

8

Фізика

7

15

Прімко Володимир

Підчеха Г.М.

8

8

Гриняк Анастасія

9

14

Школик Мирон

10

14

Пушкар Остап

11

10

Бас Ірина

 

Астрономія

11

5

Галушко Олег

Підчеха Г.М.

9

Інформатика

10

8

Школик Мирон

Пушкар Н.М.

11

6

Бас Ірина

10

Інформаційні технології

9

7

Школик Мирон

10

8

Пушкар Остап

11

6

Бас Ірина

11

Хімія

7

10

Прімко Володимир

Брик Л.А.

8

7

Гриняк Анастасія

Петрович Н.Я.

9

8

Школик Мирон

Брик Л.А.

10

5

Пушкар Остап

Брик Л.А.

11

3

Бас Ірина

Петрович Н.Я.

12

Трудове навчання

9-11

7

Михеєнко Юлія

Столяр Н.І.

9-11

4

Лосянович Роман

Ковальовський Я.Г.

13

Основи християнської етики

8

6

Гайдучок Олена

Яцків Л.Я.

9

8

Гореча Василина

10

4

Івануса Віталій

14

Географія

7

10

Петрович Анастасія

Левко І.М.

8

8

Смутняк Вікторія

 

Химич Н.І.

 

9

8

Титуса Христина

10

4

Микитюк Олег

 

11

4

Матвіїв Максим

Левко І.М.

15

Економіка

11

4

Галушко Олег

Химич Н.І.

16

Основи педагогіки та психології

10

5

Кір`янова Василина

Богач Н.З.

17

Фізкультура

11

6

Лосянович Роман

Мастикаш Юлія

Столяр Ю.В.

 

         Про результати участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїської олімпіади

№ з/п

П І Б

учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Лупанова Юлія

8-А

укр. мова і література

3

Кондзелко О.С.

2

Момот Тетяна

10

3

Смутняк Н.Є.

3

Гайдучок Олена

8-Б

англ. мова

2

Бас М.М.

4

Пушкар Остап

10

3

Галушко Л.Г.

5

Мастикаш Юлія

11

правознавство

1

Павлючок О.С.

6

Момот Тетяна

10

3

7

Титуса Христина

9-Б

3

8

Турчинович Назар

8-А

3

Дума М.І.

9

Пушкар Остап

10

інформаційні технології

1

Пушкар Н.М.

10

Бас Ірина

11

3

11

Школик Мирон

9-Б

1

12

Бас Ірина

11

інформатика

3

Пушкар Н.М.

13

Школик Мирон

9-Б

3

14

Бас Ірина

11

фізика

 

3

Підчеха Г.М.

15

Галушко Олег

11

астрономія

3

Підчеха Г.М.

16

Микитюк Олег

10

біологія

3

Галань О.З.

17

Гриняк Анастасія

8-Б

хімія

 

3

Петрович Н.Я.

18

Школик Мирон

9-Б

3

Брик Л.А.

19

Пушкар Остап

10

3

20

Івануса Віталій

10

основи християнської етики

2

Яцків Л.Я.

21

Гайдучок Олена

8-Б

2

22

Михеєнко Юлія

9-Б

трудове навчання

2

Столяр Н.І.

23

Лосянович Роман

11

2

Ковальовський Я.Г.

 

                                                   

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • loippo.lviv.ua

  • sites.google.com/site/zhovkvarayvo/


  • Рава-Руська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
    Жовківської РДА Львівської області