Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.11.2021, 17:58

РАВА-РУСЬКИЙ

ЗЗСО І-ІІІ СТ. №2

Меню сайту
Категорії розділу
Шкільне життя [306]
Події з життя школи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Батькам

Зреагувати набагато легше,

                       аніж подумати                

Радою Європи спільно з Міністерством освіти і науки України в рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» було підготовлено та адаптовано інформаційні матеріали, які можуть бути додатковим ресурсом у проведенні заходів до вищевказаних днів, доступні за посиланнями, а саме:

Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:

1) Захист дітей онлайн https://vimeo.com/464178591;

2) Сексуальний шантаж https://vimeo.com/464179613;

3) Секстинг https://vimeo.com/464177511;

4) Секс-чатинг https://vimeo.com/464176581;

5) Грумінг https://vimeo.com/464181532;

6) Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти  https://vimeo.com/464180697.

Всі вищевказані та інші матеріали Проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» доступні на сайті Міністерства освіти і науки України та Офісу Ради Європи за посиланням https://www.coe.int/uk/web/kyiv/combating-violence-against-children-in-ukraine в розділі «Підвищення обізнаності та запобігання».

Лист Міністерства освіти і науки України від 17.11.2020 №6/1379-20 “Щодо Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»”

 

До уваги батьків!!!

Виставлення оцінок за І, ІІ семестри та рік регламентується:

У 2-4 класах: Інструкцією щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 8 квітня 2015 року № 412)

У 5-11 класах:  Інструкцією з ведення класного журналу 5-11 (12) класів загальноосвітніх навчальних закладів ( затверджено наказом Міністерства освіти і науки від 03.06.2008 № 496).

Семестрове оцінювання здійснюється на підставі тематичних балів. При цьому враховується  динаміка особистих навчальних досягнень  учня (учениці) з предмета протягом семестру, важливість теми, тривалість її вивчення, складність змісту тощо. 

Особливості оцінювання у 1-4 класах:

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально (словесно):

у 1 класі  - з усіх навчальних предметів;

У 2 класі – за рішенням педагогічної ради з усіх навчальних предметів;

У 3-4 класах – із предметів інваріантної складової: «інформатика», «музичне мистецтво», «образотворче мистецтво», «основи здоров’я», «фізична культура».

У 3-4 класах бал за семестр з решти предметів інваріантної складової виставляється на підставі тематичних балів не пізніше ніж за три дні до закінчення певного семестру. Семестрові бали коригуванню не підлягають!!!

Особливості оцінювання у 5-11 класах:

Скоригована:

Семестрова оцінка підлягає коригуванню.  У триденний термін після виставлення семестрової оцінки батьки (особи, які їх замінюють) учнів, які виявили бажання підвищити результати семестрового оцінювання або з певних причин не були атестовані, звертаються до директора школи із заявою про проведення відповідного оцінювання, у якій мотивують причину та необхідність його проведення. Наказом керівника загальноосвітнього закладу створюється комісія у складі голови (керівник або його заступник) та членів комісії: голови методичного об’єднання , вчителя, який викладає предмет у цьому класі, а також затверджується графік проведення оцінювання. Коригування семестрового оцінювання проводиться не пізніше п’яти днів після подання заяви. У разі хвороби учня (учениці)  чи інших поважних причин термін може бути подовжено. Члени комісії готують завдання, що погоджується на засіданні шкільного методичного об’єднання і затверджується керівником навчального закладу. Завдання мають охоплювати зміст усіх тем, що вивчалися протягом семестру. Оцінювання проводиться у письмовій формі. Письмові роботи зберігаються протягом року. Комісія приймає рішення щодо результатів коригування та складає протокол. Рішення цієї комісії є остаточним, при цьому скоригована семестрова оцінка не може бути нижчою за семестрову. За результатами оцінювання видається відповідний наказ керівника навчального закладу. Скоригована семестрова оцінка за І семестр виставляється до початку ІІ семестру, за підсумками ІІ семестру – не пізніше 10 червня поточного навчального року.

Підвищення семестрової оцінки учнями:

 • 9-х класів – не дає їм права на отримання свідоцтва з відзнакою.
 • 10 -11 класів – не дає їм права бути претендентами на нагородження золотою «За особливі успіхи у навчанні» та срібною «За успіхи у навчанні» медалями.
 • Річна оцінка коригуванню не підлягає!

 

Декларація прав дитини

(звернення дітей до дорослих)

 • Ми — діти світу. Хто б не були наші батьки, де б ми не жили і в що б не вірили, поводьтеся з нами як з рівними. Ми гідні того, щоб отримувати все найкраще з того, що може дати світ.
 • Захищайте нас, щоб ми мали мож­ливість рости гідно й вільно.
 • Нехай у нас буде ім'я і земля, яку ми можемо назвати своєю.
 • Ми не маємо мерзнути, і в нас має бути завжди дах над головою. Забезпечте нас їжею та місцем для ігор. Якщо ми за­хворіємо, то нам потрібен догляд.
 • Якщо у нас є проблеми у фізичному чи розумовому розвитку, Ви ще більше
  дбайте про нас і враховуйте наші по­треби.
 • Дайте нам змогу жити в сім'ї. Якщо сім'я не може піклуватися про нас, то візьміть нас до себе.
 • Добре навчайте нас, щоб ми могли бути щасливими та плідно прожили життя.
  Проте дайте нам можливість І гратися, щоб ми самі навчалися.
 • Нехай у важку годину ми будемо першими, кому ви допоможете. Майбутнє світу залежить від нас.
 • Захистіть нас від жорстокості й від тих, хто може погано з нами поводитися.
 • Ростіть нас в умовах терпимості, свободи і любові. Коли ми виростемо, то пропагуватимемо розуміння між на­родами.

   

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
 • loippo.lviv.ua

 • sites.google.com/site/zhovkvarayvo/


 • Рава-Руська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
  Жовківської РДА Львівської області