16 грудня 2017 року гостинний маєток Св. Миколая у м.Львові (готельний комплекс «Кавальєро») прийняв малих непосид, учнів 3-А,Б,В класів Рава-Руської ЗОШ № 2.
Хлопчики і дівчатка потрапили у казкову хатинку Чудотворця, аби розповісти Святому про свої найпотаємніші сподівання, отримали гарні подаруночки та незабутні враження. Цю цікаву зустріч зі святим Миколаєм організували класні керівники третіх класів та батьки учнів.
![](/_nw/1/s34084829.jpg)
![](/_nw/1/s19893681.jpg)
![](/_nw/1/s78115627.jpg)
![](/_nw/1/s41950962.jpg)
![](/_nw/1/s00770758.jpg)
![](/_nw/1/96300889.jpg)
|