За днями дні минув повільно рік,
За днями дні – й тридцятого немає...
22 квітня вчитель історії, керівник гуртка «Історичне краєзнавство» КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ Кремінець Любов Іванівна провела реквієм «Чорнобиль – довгий слід трагедії» з вихованцями гуртка та учнями 5 – 7 класів. Мета заходу: виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя – як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави; виховувати почуття поваги й пам’яті до трагічних сторінок України.
Музичний супровід заходу було підготовлено вчителем музичного мистецтва Милькус Ольгою Михайлівною.
Бібліотекарем школи Дзень Оксаною Андріївною створено книжково-журнальну виставку присвячену Чорнобильській катастрофі.
Кремінець Любов
![](http://ravadruga.at.ua/_nw/0/s00231071.jpg)
![](http://ravadruga.at.ua/_nw/0/s72203163.jpg)
![](http://ravadruga.at.ua/_nw/0/s72981751.jpg)
|